Knihovna obrázků LFR

Tvůrci Large Format Review odst. LFR nová databáze obrázků a šablon. Nyní ji nabízejí každému potencionálnímu zákazníkovi zdarma - 7 denní zkušební verzi.

LFR - IMAGE LLIBRARY je hlavním zdrojem pro kreativce a tiskové profesionály. Předplatná založená služba umožňuje uživatelům stahovat z více než 1 milion fotografií reklamním průmyslu, grafiky, ilustrací vozidel, šablon a dalších za jednoroční poplatek.

Online zdroj má téměř neomezené výběr fotografií a ilustrací pro komerční využití a zahrnuje masivní kolekci vektorových ilustrací. LFR Image Library má také více než 5000 obrysů vozidel, které jsou přesné a pravdivé a v měřítku a jsou ideální pro rozložení v zákaznických prezentacích.

O zavedení knihovny Image LFR a LFR marketingový ředitel Marc Burnett, poznamenává: "V neposlední řadě je grafická knihovna zdrojem pro značení a velkoformátový polygrafický průmysl, který poskytuje vše, co uživatel potřebuje. Díky rychlému a přesnému vyhledávání a filtrování sofistikovaných výsledků, se tato služba stává základním nástrojem. "

A dodává: "LFR Knihovna obrázků je jednoduchá na používání a je neustále aktualizována o nové obrázky a šablony. S knihovnou Image LFR, již není potřeba omezit počet kompozic nebo obrázků, není potřeba opakovaně nakupovat kredity z webových stránek a bez připlácení za velké soubory. Poskytuje vše, co je potřeba a za skvělou. Díky 7 denní licence je možné si galerii předem vyzkoušet. "

Pro více informací navštivte http://www.lfrimagelibrary.com

Zdroj: http://www.largeformatreview.com/business-news/3125-lfr-image-library-launched